تامین داخلی کالا و تجهیزات

گروه شرکت های SPN  با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ارائه خدمات و تامین کالاهای مورد نیاز صنایع مادرتخصصی، خصوصا صنایع نفت و گاز، پالایشگاه ، پتروشیمی، حفاری  و فولاد نقش بسزایی در ارتقاء دانش و بومی سازی تکنولوژی صنایع مربوطه ایفا کرده است. در این راستا شناسایی منابع و ایجاد همکاری با تولید کنندگان، تامین کنندگان و کارگزاران در دستور کار قرار دارد و تلاش بر این است با توسعه شبکه ای  جامع و انجام خدماتی با کیفیت موجبات رضایتمندی  مشتریان محترم را فراهم آورد. این مجموعه  با بهره گیری از سرمایه انسانی ارزشمند مهندسی و بازرگانی ، استفاده از شبکه تامین و لجستیک قدرتمند و همچنین دفاتر متعدد و شرکای تجاری متعهد، امکان تامین تمامی کالاهای مورد نیاز صنایع مذکور را میسر کرده است. در این میان دپارتمان های تخصصی بازاریابی و تحقیق و توسعه به طور مستمر با شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی در ارتباط هستند که نتیجه آن تامین کالا و خدمات در کوتاه ترین زمان با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت است.

سیم کابل ضد حریق
انواع گسکت
انواع فلنج
انواع شیرآلات صنعتی و نیمه صنعتی
انواع مته های حفاری
انواع پمپ

با توجه به تجربه موفق و سابقه درخشان کارشناسان گروه شرکت های SPN و نیز حضور فیزیکی مداوم در بطن بازارهای داخلی و بین المللی ماشین آلات صنعتی، خصوصا در حوزه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و حفاری، این اطمینان را به مشتریان خود میدهیم که در تمامی مراحل همراه آنان خواهیم بود و هر فروش برای ما یک آغاز خواهد بود.

اینورتر
انواع لوله های فلزی

دفتر مرکزی تهران بعنوان هماهنگ کننده و طراح برنامه های اصلی مجموعه  SPN، امور مربوط به مدیریت طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی ادوات و ماشین آلات، تجارت انواع محصولات شیمیایی، پتروشیمی و مواد نفتی، ساخت و تجهیز مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاهی و نیز سایر موارد مرتبط همچون تامین ابزارآلات، قطعات یدکی  و ابزار دقیق، برنامه ریزی تمامی انواع امور لجستیکی، هماهنگی امور مربوط به خدمات حفاری، تامین تدارکات شناورها و سکوها، پیگیری امور گمرکی ، ترخیص کالا و سایر امور مرتبط را مدیریت می نماید.

شیرهای صنعتی
الکترو موتور

دفاتر ما در ایران و ترکیه سال هاست تحت به روز ترین سیستم های مدیریتی در حال ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشند و امید است تجربه این مجموعه که حاصل سال ها پیوستگی، استمرار، مدیریت منابع و تعهد به نیروهای بومی کشور و تولیدات ساخت داخل می باشد، سربلندی و پیشرفت میهن عزیزمان را در پی داشته باشد.

تجهیزات کالیبراسیون
انواع ابزار دقیق