درباره ی شرکت سفیر پویان نامدار

گروه شرکت های SPN با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ارائه ی خدمات و تامین کالاهای مورد نیاز صنایع مادرتخصصی، خصوصا نفت و گاز، پالایشگاه، پتروشیمی، حفاری و فولاد نقش بسزایی در ارتقا دانش و بومی سازی تکنولوژی صنایع مربوطه ایفا کرده است. در این راستا شناسایی منابع و ایجاد همکاری با تولیدکنندگان، تامین کنندگان و کارگزاران در دستور کار قرار دارد و تلاش بر این است با توسعه شبکه ای جامع و و انجام خدماتی با کیفیت موجبات رضایتمندی مشتریان محترم  را فراهم آورد. این مجموعه با بهره گیری از سرمایه انسانی ارزشمند مهندسی و بازرگانی، استفاده از شبکه تامین و لجستیک قدرتمند و همچنین دفاتر متعدد و شرکای تجاری متعهد، امکان تامین تمامی کالاهای مورد نیاز صنایع مذکور را میسر کرده است. در این میان دپارتمان های تخصصی بازاریابی و تحقیق و توسعه به طور مستمر با شرکت های بزرگ ایرانی و خارجی در ارتباط هستند که نتیجه آن تامین کالا و خدمات در کوتاه ترین زمان با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت است.

در این مجموعه که حاصل همکاری شرکت های سفیر پویان نامدار (دفتر مرکزی تهران)، سپهر پالایش نامدارکیش (جزیره ی کیش) و سفیر پالایش نامدار اروند (منطقه آزاد اروند) می باشد، همواره تلاش بر این است تا با تکیه بر توانایی ها و بهره گیری از دانش و تجربه در عرصه های داخلی و خارجی، بالاترین استاندارد ها در جهت رشد حداکثری صنایع نفت و گاز، بومی سازی تکنولوژی روز دنیا، خدمات رسانی به سکو ها و صنایع فراساحلی و افزایش بهره وری واحد های تابعه مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت سفیر پویان نامدار، عضو وندور لیست وزارت نفت به عنوان دفتر مرکزی و هماهنگ کننده و طراح برنامه های کاری و فعالیت های بازرگانی مجموعه SPN، امور مربوط به مدیریت طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی ادوات، تجارت انواع ورق های فلزی و نیز سایر موارد مرتبط همچون تامین ماشین آلات

دفاتر ما در ایران، ترکیه، امارات و عمان سال هاست تحت به روزترین سیستم های مدیریتی در حال ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشند و امید است تجربه این مجموعه که حاصل سال ها پیوستگی، استمرار، مدیریت منابع و متعهد به نیرو های بومی کشور و تولیدات ساخت داخل می باشد، سربلندی و پیشرفت میهن عزیزمان را در پی داشته باشد.