سفیر پالایش نامدار اروند

سفیر پالایش نامدار اروند

امروزه یکی از مهمترین مواردی که در شرکت های پروژه محور جهت مدیریت بهتر پروژه ها و برنامه ریزی مالی مورد نیاز است، مدیریت هزینه پروژه ها است. در مدیریت هزینه پروژه با استفاده از مجموعه تکنیک ها و اصول کنترل پروژه و مالی می توان عملکرد مالی هر پروژه را از جنبه نحوه عملکرد (هزینه کرد) واقعی در مقایسه با هزینه پیش بینی شده برای کار انجام شده را بررسی نموده وراهکارهای اصلاحی در راستای کاهش هزینه ها و تحت کنترل قراردادن آن را ارائه نمود.  شرکت سفیر پالایش نامدار اروند با تجربه های سال های فعالیت در پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی و خصوصا احداث پالایشگاه، می تواند با معرفی جزییات هزینه های پیدا و پنهان در قرارداد های نفت، گاز و پتروشیمی و پالایشگاهی مدیریت مالی پروژه ها ، کنترل هزینه ها و عملیاتی شدن موفق پروژه ها را برنامه ریزی نماید.

به علاوه تخصص اصلی شرکت سفیر پالایش نامدار اروند در زمینه طراحی، تامین، ساخت، نصب و راه اندازی پالایشگاه، مینی پالایشگاه و کارخانجات صنعتی ، خطوط تولید و غیره می باشد و به طور کلی این شرکت با بهره گیری از توان متخصصان و کارشناسان مجرب داخلی و خارجی ، فعالیت های میدانی، هدایت، نظارت و کنترل جریان اجرایی پروژه ها ، بخصوص در صنایع میان دستی و پایین دستی صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و حفاری  را عملی کرده و با استفاده از مزایای منطقه آزاد اروند در استان خوزستان ، انواع خدمات مرتبط با اعزام نیروی کار متخصص و نیز تامین کالا را با استفاده حداکثری از نیروهای بومی مدیریت می نماید.

این شرکت با آگاهی از مسئولیت اجتماعی که متوجه آن است هدف خود را حول محور توسعه پایدار با ایجاد توازن بین نیازهای اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی متمرکز کرده است به شکلی که رفاه و آسایش نسل امروز و آینده را فراهم آورد.

این شرکت در راستای حمایت از تولید و ارتقاء توان پالایشگاهی و خدماتی داخلی و نیز صادرات فراورده های تولید داخل همگام با دیگر ارکان مجموعه سهم بسزایی در پیشرفت گروه شرکت های SPN داشته است.از جمله خدماتی که توسط این شرکت انجام می شود:

  1. نصب و راه اندازی: عملیات ساختمانی – نصب تجهیزات ثابت و دوار – لوله کشی – نصب تجهیزات برق و ابزار دقیق – رنگ آمیزی، عایق کاری و حفاظت از خوردگی – پیش راه اندازی ، راه اندازی و بهره برداری
  2. طراحی و مهندسی : مطالعه اولیه – طراحی مقدماتی – طراحی تفصیلی – نظارت کارگاهی – آموزش -مطالعه بازار
  3. تامین انواع ورق های فلزی: انواع ورق فولادی گالوانیزه  – انواع تیرآهن و هاش – انواع میلگرد – انواع لوله – انواع پروفیل
  4. تامین تجهیزات: ارزیابی تامین کنندگان – گشایش اعتبارات اسنادی – نظارت بر ساخت – بیمه – بازرسی- حمل و ترخیص