مزیت رقابتی ما

مزیت های رقابتی ما:

گروه شرکت های SPN همواره تلاش کرده است  راهکار و عملیات روشنی برای ایجاد مزیت رقابتی پایدار ایجاد کند و در همین راستا در انتخاب مدیران و کارکنان خود دقت و حساسیت ویژه ای مد نظر قرار داده است ، بطوریکه تمامی مدیران و کارکنان دارای فرهنگ و ارزش‌هایی مشترک با اهداف کلان مجموعه هستند. همین امر موجب شده است اهداف مدیران این شرکت در فضایی امن و حرفه ای جهت خدمت رسانی به مشتریان عزیز دنبال شود.

این گروه برای ایجاد مزیت های رقابتی استراتژی های  ویژه ای را دنبال میکند:

  • استراتژی رهبری هزینه: ما با ارائه بهترین قیمت درعین حفظ کیفیت بالای خدمات، شرایط جذاب و منعطفی نیز برای مشتریان محترم ایجاد خواهیم کرد.
  • استراتژی تنوع: از آنجاییکه همواره کسب رضایت مشتریان محترم جزو اولویت های این مجموعه است، تلاش ما بر این است تا ضمن ارائه مشاوره ، بسته های متنوعی از انواع خدمات، راهکارها و محصولات و … در اختیار ایشان قرار دهیم. در این میان با انجام صفر تا صد امور در حوزه های مختلف عملا مشتریان عزیز را در کاهش هزینه های جانبی و نیز ممانعت از اتلاف وقت یاری خواهیم رساند.
  • استراتژی رقابتی مبتنی بر فناوری به روز: از جمله اهداف ما به کارگیری تجهیزات به روز و تلاش برای بومی سازی آنها و تهیه و تامین تجهیزات، ابزارآلات و ماشین آلات مدرن مورد نیاز صنایع است و این مسیر را با ایجاد ارتباط موثر و طولانی مدت در بین شرکت های داخلی و خارجی طی خواهیم کرد. کارکنان شرکت‌های ما و نیز نیروهای انسانی که برای پروژه های عملیاتی اعزام می شوند برای استفاده از تکنولوژی‌های جدید آموزش دیده اند و به نحوه عملکرد و تنظیمات تمامی تجهیزات آشنایی دارند.
  • استراتژی نوآورانه: از آنجاییکه در این شرکت خدمات متنوعی به لحاظ کارکرد در حال انجام است ، لذا ارائه راه حل های خلاقانه و ایجاد نوآوری، جزو مواردی است که ما را نسبت به سایر رقبا متمایز میکند. ترکیب قدرتمند تجربه مدیران و علم و نوآوری تیم مهندسی گروه ، ما را در خدمت رسانی به مشتریان محترم یاری کرده و ما را در بین برترین های این حوزه قرار داده است.
  • مزیت اطلاعاتی و آماری : با توجه به اینکه تیم تخصصی ما همیشه در حال رصد بازارهای داخلی و بین المللی بوده و تمامی اخبار و اطلاعات مرتبط با حوزه فعالیت خود را دنبال میکند، همیشه نسبت به قوانین ، بخشنامه ها ، داده های شرکت ها ، تغییرات قیمت مواد اولیه ،تغییرات نرخ  ارز و تغییرات استراتژی شرکت ها ، آگاه بوده و کمترین خطا در خصوص عدم به روز بودن اطلاعات در پروژه ها محتمل خواهد بود.  کارکنان ما در دفاتر ترکیه ،امارات ،عمان و کانادا نسبت به تغییرات قوانین محلی در حیطه کاری هشیار بوده و کلیه خدمات را با در نظر گرفتن تمامی موارد برنامه ریزی  میکنند.